Mega Seans Saç Ekimi

Mega Seans Saç Ekimi

0

Mega Seans Saç Ekimi

 

Mega seans nedir ?

Saç ekiminde uygulanan fut ve fue yöntemi olmak üzere iki şekilde saç ekimi yapılmaktadır.Yani diğer yöntemlerde ekilen saç miktarı 800 ile 1000 arasında olurken megaseans yönteminde bunun 4-5 katı olmaktadır. Kellik derecesi yüksek olan kişilerde uygulanması gereken bir yöntemdir.

Mega seans yöntemi ile verici alandaki sac köklerini tek seferde çok fazla kullanmakla gereksiz ve boş yere daha fazla seans yapılmasına gerek kalmaz fakat bir seferde 4500-5000 greft saç ekmek te zahmetli ve uzundur.Ancak diğer yöntemlere göre daha verimli sonuçlar alınmaktadır.Diğer yöntemlerde çok fazla seans uygulanır ve alınan sonuç mükemmeldir

Megaseans yöntemi ile sac ekimi yaptırmak için 13-15 saatlik bir zaman dilimine gereksinim duyulur.Şu sıralarda kullanılan yöntemlerin gelişmesi ile önceden ulaşılması düşünülemeyen greft sayılarına artık megaseans yöntemi ile ulaşılınabilinir.Bu yöntemle amac bir seferde ilave edilecek olan en cok greft sayısını kullanmak ve en az seans sayısı ile en verimli sonuçları almaktır.

Megaseans uygulaması daha kısa zamanda daha doğal güzel sonuçlara ulaşılır. Şunuda belirtmekte yarar var bu yöntem ile ekim yapılacak bölgede aynı miktar greft sayısı elde etmek için tek seans uygulayarak bu bölgedeki sac köklerinin yok olma şansınıda ortadan kaldırmış olunur.

Megaseans yöntemi,diğer yöntemlere göre seans ücretleri daha uygun olmaktadır.Çünkü diğer yöntemlerde çok seans uygulanır en optimum sonuca ulaşmak için bir çok etken kullanılır.Hem zaman kaybı yaşatmaz hem de maddi olarak daha karlıdır.

Saç Ekiminde Megaseans Uygulamalarının Faydaları : Daha düşük greft sayıları uygulanan diğer saç ekimi yöntemlerine göre, daha kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.

Megaseans yöntemi zamandan tasarruf etmenizi sağlar.Çünkü digger yöntemlerde çok seans uygulanır,ve zaman süresi için için önemli ise zamandan böylelikle tasarruf etmiş olursunuz. Seans sayısının az olmasıyla, her saç ekimi seansında muhtemel oluşabilecek donör alandaki kök kayıpları en aza inmektedir. Tek seansda maksimum kullanmakla boş yere fazla seans yaptırmaktan kurtulabiliyorsunuz.Bu seans yöntemi ile en doğal en optimum ve daha masrafsız sonuçlara ulaşmak mümkün

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.