Plastik Cerrahi Eşliginde Saç Ekimi

0

plastik cerrahi eşliginde saç ekimi

İlerleyen zamanla beraber öncelikle de erkeklerin en büyük sorunu hale gelen saç dökülmesi, günümüzde oldukça revaçta bir yöntem olan mikromotor FUE ile tek seansta ortadan kalkıyor. Yeniden eski saçlarınıza kavuşmak istiyorsanız doktorlara kulak verin. Saç ekiminde günümüzde revaçta olan yöntem mikromotor FUE dediğimiz yöntemde özel bir mikromotor aletle saç ekimi yapılıyor. Tek tek kulağın arka bölgesindeki, saçımızın arka kısmındaki bölgeden saçlar alınıyor ve saçsız olan bölgeye özel ince sliplerle kanal açılarak bunların içerisine alınan saçlar yerleştirilir.

Artık, çok sık televizyonlarda medyada internette saç ekimiyle ilgili hastalar kolaylıkla bilgiye ulaşabiliyorlar. Ve mikromotor nedir FUT nedir avantajı nedir dezavantajı nedir bunları artık hemen hemen başvuran her hasta biliyor. Çünkü geldiğinde burada okudum, şurada izledim, görüştüm şeklinde bilgilerle bütün saç ekimiyle ilgili bilgileri biliyorlar.

Saç ekimi yaptıracak kişilerin 3 önemli noktaya dikkat etmeleri gerekiyor.

Bunlar neler mi? Saç ekimi yaptıracak kişi şunlara dikkat etmelidir. Öncelikle hastane ortamında oluyor mu olmuyor mu. Çünkü artık yasal boyutu da, yasal olmayan boyutu da hastanede yapılması gereken cerrahi bir işlem saç ekimi her ne kadar estetik bir müdahale de olsa hastanede yapılmalıdır.

Bir plastik cerrah eşliğinde yapılan bir ameliyattır. Plastik cerrah var mı yok mu bu özellikle dikkat edilmesi gereken, hastaların özellikle sorması gereken konulardan birisidir. Üçüncü dikkat edilmesi gereken de, hastaların büyük büyük sayılar vaadedilmesi. 10 bin graftler, mega graftler, ultra graftler gibi sayılarla kişilerin ikna edilmeye çalışılması. Her kişiye bir seansta yapılacak sayı bellidir. On bin graft alınması bir kişiden bir seansta mümkün değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.